معرفی شرکت


شرکت آکام فرآورده های بهمن آراد، فعالیت پژوهشی خود را در زمینه تولید فرآورده های بیولوژیکی از سال1385 آغاز نموده و به دنبال قریب 15 سال کار و پژوهش در این زمینه توانسته است به دانش فنی تولید برخی از فرآورده های بیولوژیک دست یابد.
پس از عبور از مرحله تحقیقاتی و پژوهشی، محصولات این شرکت که شامل مکمل های خوراکی دام و طیور می باشند، در تابستان سال 1391 تولید و پس از انجام آزمون های آزمایشگاهی و فارمی در خرداد ماه سال 1392 به بازار عرضه گردیدند، خوشبختانه به علت کیفیت بالا و قیمت مناسب این محصولات توانستیم نظر مصرف کنندگانی که این محصولات جهت تست برایشان ارسال شده است را جلب کنیم. در ادامه روند توسعه شرکت، فعالیت های مربوط به اخذ مجوز از سازمان های ذیربط آغاز و در سال 1393موفق به اخذ مجوز تولید مولتی آنزیم از سازمان دامپزشکی کشور و وزارت صنعت، معدن و تجارت گردیدیم.
Image
Image
هدف شرکت آکام فرآورده های بهمن آراد همواره تولید محصولاتی با کیفیت بالا می باشد. لذا این شرکت با جذب نیروهای متخصص و همکاری با دانشگاه ها و پشتیبانی بسیاری از پایان نامه های دانشجویی و اجرای طرح های پژوهشی و علمی توانسته است محصولاتی با کیفیت بالا عرضه نماید.
رضایتمندی مشتریان، از اهداف اصلی این شرکت محسوب می گردد.
مدیریت این شرکت تشخیص و برآورد نیازهای مشتریان و ارائه خدمات فنی و مشاوره ای و همراهی با مشتری در به دست آوردن بهترین عملکرد را رسالت اصلی خود دانسته و در این راستا اقدام به انجام بازدیدهای فنی دوره ای و دادن مشاوره های مدیریتی و ارائه خدمات آزمایشگاهی در جهت رفع مشکلات مشتریان نموده است. حرکت شرکت در این مسیر به صورت مستمر ادامه دارد.

آنگونه که در سند چشم انداز شرکت تدوین شده مهمترین اهداف راه اندازی این مجموعه، قطع وابستگی کشور در زمینه تولید برخی از مکمل های خوراک دام و طیور و تکیه بر تولید ملی با استفاده از توان و ظرفیت نیروی داخلی می باشد.